فقط این 20 نفر شهید هستند

درگیری های مسلحانه با اشرار در پارک های ملی و جنگل های کشور جان خود را از دست داده اند اما منابع غیررسمی معتقدند که آمار کشته شدگان بیش از این است.
 
یکی از محیط بانان کشورمان که نخواست نامش فاش شود، در مورد حقوق دریافتی خود و همکارانش گفت: ما از 220 تا 270 هزار تومان دریافتی خالص داریم و بعضا 50 تا 100 هزار تومان هم اضافه کار دریافت می کنیم اما هیچ یک از همکاران ما از این مبالغ راضی نیستند زیرا شغل ما هنوز در زمره مشاغل سخت قرار نگرفته است.

وی افزود: در حال حاضر از خدمات بیمه نیز بهره می بریم اما انتظار داریم تا خانواده همکارانمان نیز که در جریان درگیری های مسلحانه با اشرار جان خود را از دست داده اند یا به درجه جانبازی نائل آمده اند، هر چه سریع تر تحت پوشش خدمات بنیاد شهید و بنیاد جانبازان قرار بگیرند.

این محیط بان جوان تصریح کرد: سالهاست که با مراجعه به مراجع مختلف، از آنها درخواست همکاری و قرار دادن نام همکاران جان باخته یا جانباز خود را در لیست شهدا و جانبازان می کنیم، اما متاسفانه بعد از این همه مدت، تنها نام 20 نفر از آنها در زمره شهدا قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: تا چندی قبل حتی حکم تیر هم نداشتیم اما اخیرا این اجازه به ما داده شده است اشرار را هدف قرار دهیم. محیط بان مذکور با اشاره به کمبود آموزش های محیط بانی از مسوولان محیط زیست خواست برای کاهش خسارت های وارده به این قشر امکانات بیشتری در نظر بگیرند.

- مبارزین خبر

/ 0 نظر / 21 بازدید