حضور پررنگ محیط بانان در نوروز


فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از فعالیت 4800 محیط بان در تعطیلات نوروز خبر داد.
    حمیدرضا خیلدار با اعلام این که برای حفظ و صیانت از محیط زیست میزان کنترل و نظارت بر محیط های حفاظت شده تقریبا دو برابر شده است، به فارس گفت: برای این منظور فعالیت محیط بانان سراسر کشور شیف بندی شده است به طوری که محیط بانان از بیست و پنجم اسفند تا هفدهم فروردین در سه شیفت کاری به حفظ و صیانت از محیط زیست می پردازند.
    فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در ادامه افزود: به منظور تحقق هرچه بهتر این امر، از 25 درصد نیروهای اداری نیز استفاده شده است. وی اضافه کرد: هم اکنون 3500 نفر نیروی یگان حفاظت محیط زیست در سطح کشور مشغول حفاظت زیست هستند.

منبع : روزنامه جام جم، شماره 3657 به تاریخ 27/12/91، صفحه 17 (جامعه)

/ 2 نظر / 22 بازدید
معافی مدنی

سلام و عرض اداب و خسته نباشید خدمت شما آقای مهندس پورسالم انشالله همیشه ایام موفق و پایدار باشی . پیشاپیش عید نوروز را خدمت شما و خانواده محترم تبریک می گویم .

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────────────────────────┌ حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: خدا اطاعت و پیروی از ما اهل بیت را سبب برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و امامت و رهبری ما را عامل وحدت و درامان ماندن از تفرقه ها قرار داده است. بحار الانوار، ج 43، ص 158 ┘────────────────────────────────────────────────────────└