پیام تصویری رئیس سازمان محیط زیست به محیط بانان ایران

دکتر ابتکار در ابتکاری جالب پیام تصویریی را خطاب به همه محیط بانان ایران انتشار داده است که در این پیام ضمن دلجویی از محیط بانان به عزم خود درخصوص رفع مشکلات و سختیهای محیط بانان پرداخته است، متن خبر به نقل از سایت سازمان حفاظت محیط زیست در زیر آورده می شود ، متن تصویری پیام را می توانید با کلیک بروی تصویر زیر دریافت نمایید:

پیام تصویری دکتر ابتکار به محیط بانان کشور:

چون چراغ لاله می سوزم در بیابان شما ای محیط بانان وطن جان من و جان شما

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، در یک پیام تصویری خطاب به محبط بانان کشور ، آنان را پرچمداران سبز و خط مقدم سازمان حفاظت محیط زیست دانست و خطاب به آنها گفت: با تمام امکانات و اختیارات قانونی ام تلاش می کنم پشتیبان و مدافع شما باشم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دریک پیام تصویری خطاب به محیط بانان کشوربا تقدیراز زحمات وتلاش های محیط بانان گفت: پیگیر رفع مشکلات مالی و حقوقی آن هاست.
ابتکار پیام خود را با قرائت شعر «چون چراغ لاله می سوزم در بیابان شما/ ای محیط بانان وطن جان من و جان شما» آغاز کرد و گفت: خوشحالم که فرصتی فراهم شده است تا رو در رو با محیط بانان عزیز سرزمین اسلامی ام صحبت کنم و از تلاش یکایک آن ها برای حفاظت از طبیعت کشور تشکر کنم.
معاون رئیس جمهور با سپاس از تمام محیط بانانی که برای حفاظت طبیعت و صیانت از حیات وحش در مناطق حفاظت شده، پارک های ملی و پناهگاه های حیات وحش کشور و در برخورد با متخلفین و متعرضین به طبیعت زحمت می کشند، آنان را پرچمداران سبز محیط زیست توصیف کرد .

رییس سازمان حفاظت محیط زیست به خاطر زحماتی که در جهت توانمندسازی ، آموزش و افزایش توانمندی جسمی و روحی خود متقبل می شوند نیز از محیط بانان تشکر کرد .
وی با تاکید بر اینکه همه به ازای وظیفه سنگین حفاظت از محیط زیست در پیشگاه خداوند مسئول هستیم، افزود: باید تلاش کنیم انجام وظیفه ما توامان با صداقت و پاک دستی باشد.
ابتکار با ابراز امیدواری از نتیجه بخش بودن تلاش های خود برای رفع مشکلات معیشتی، حقوقی و آموزشی محیط بانان به منظور انجام وظیفه آنان با خاطری آسوده از سمت خانواده و دوستان، گفت: همه در کنار هم تلاش می کنیم تا محیط زیست بهتری برای آیندگان و فرزندانمان بسازیم.
معاون رئیس جمهور در این پیام تصویری با تشکر از خانواده محیط بانان کشور به ویژه همسران و فرزندان فداکار محیط بانان، همچنین گرامیداشت یاد و خاطره محیط بانان شهید و جانبازی که جان و سلامتی خود را برای حفظ طبیعت کشور فدا کرده اند، تصریح کرد: خط مقدم محیط زیست، محیط بانان عزیز هستند و به همین منظور با استفاده از تمام امکانات و اختیارات قانونی ام تلاش می کنم پشتیبان و مدافع آن ها باشم.
/ 6 نظر / 48 بازدید
شهروحش

بادرود امیدوارم شما محیط بانان عزیز وزحمتکش به تمام حقوق حقه خود دست یابید [گل]

پرپروک

پایان شب یحتمل سفید است [گل]

سازمان دانشجویان

با سلام ( سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می کند، نخستین جشنواره فرهنگی دانشجویی حمایت از محیط زیست و منابع طبیعی "باران" مهلت ارسال آثار: 30 بهمن ماه 92 دانشجویان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت : studentcity.ir/mohitezist مراجعه و یا با شماره تلفن 02166978000 تماس حاصل نمایید. ) از شما مدیر محترم وبلاگ خواهشمند است در صورت امکان خبر فوق را در وبلاگ خود درج نمایید. با تشکر از همکاری شما

صدای خاموش

برادر من ریس سازمان هر چه زحمت بکشه ولی تا زمانی که بدنه سازمان مملو از افراد تن پرو که سازمان محیط زیست تنها یک مکان یرای امرا معاش میدانند پر شده و به هر طریق از خود صلب مسئولیت می کنند کاری از پیش نمی رود روحیه ها وانگیز ها همگی خواهد پوسید...............

ایران سبز

دروود و سپاس از همت والای شما سایت ایران سبز به منظور حمایت از محیط زیست ایران بنیان گذاشته شده است و از تمام دوستداران محیط زیست و حیات وحش ایران دعوت به همکاری می نماید. منتظر شما محیط بان غیور هستیم. گزارش زیر را یکی از کاربران جهت تشکر از شما ارسال کرده است: http://igparty.ir/1392/11/15/منطقه-حفاظت-شده-مند/

محیطبان

خانم ابتکار آیا شعار دادید یا از ته دل گفتید جان من و جان شما . کسی این حرف را میزند که چهره رنگ پریده محیط بان را شناخته باشد تعجب میکنم این حرف از آن شماست یا برایت دیکته کرده اند و شما هم ناخود آگاه خواندید شما بیائید و بخاطر رضای خدا نه بخاطر رضای محیط بانان آنان را از فقر بیرون بیاورید کافی است راستی خانم دکتر میدانید هر محیط بان به اندازه 7 نفر افغانی تلاش میکند باز هم دیده نمیشود امید وارم که شما در دوران ریاست خود ببینید بعد مثل آقای محمد ی زاده پشیمان نشوید