سید محمد مجابی معاون حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست شد

 سبزپرس- گروه قوای سه گانه: دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی، سید محمد مجابی را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد .

بزرگنماییبه گزارش سبزپرس، در حکم رییس سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به سیدمحمد مجابی آمده است : نظر به توانمندی، تعهد، درایت و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب می نمایم.
لازم بذکر است ، سیدمحمد مجابی متولد سال 1344 در شهر قزوین است. وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست با گرایش اقتصاد محیط زیست از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات می باشد. مجابی هم اکنون دانشجوی دکترای مدیریت محیط زیست با گرایش حقوق محیط زیست دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات است.

مجابی در دوره گذشته ریاست ابتکار بر سازمان حفاظت محیط زیست از سال 1378 تا 1384 نیز معاون توسعه مدیریت و امور مجلس این سازمان بوده است .

از بزرگترین اقدامات او در دوران 6 ساله حضورش در سازمان محیط زیست از سال 1378 تا 1384 ساخت موزه تنوع زیستی، موزه تاریخ طبیعی و ساخت ساختمان 10 طبقه سازمان محیط زیست در پارک پردیسان بود تا یکبار برای همیشه محیط زیست از اجاره نشینی در خیابان ویلا رهایی یابد.

تصویب طرح صیانت از جنگلهای شمال و تصویب قانون مدیریت پسماند و نیز آیین نامه اجرایی قانون پسماند در مجلس شورای اسلامی از دیگر دستاوردهای معاونت تحت امر او در دوران 6 ساله حضورش در سازمان محیط زیست بود.

/ 2 نظر / 49 بازدید
فاطمه

سلام خسته نباشی عزیزم وب باحال و پر محتوایی داری ممنون میشم به شبکه اجتماعی ما هم بیای و عضو بشی بیا و من رو هم اد کن اونجا منتظرم عزیزم فعلا بای

محیط بان

این هم یک دزد دیگه مثل بقیه