پیام نوروزی رییس جمهور

نگذاریم زمین، هوا، دریا و تالاب‌های کشور آلوده شوند /همه به محیط زیست‌مان توجه کنیم

ریس جمهور،  در پیام نوروزی خود اشاره ای داشتند به اهمیت محیط زیست و توصیه های زیست محیطی .امیدوارم این شروعی بسیار ارزشمند برای سال 93 در راستای بالا رفتن حساسیت های زیست محیطی جامعه باشد.... قسمت پایانی پیام نوروزی روحانی:

"نوروز امسال با عطر دل‌انگیز کوثر توأم است. همه ما از این فضای معطّر استفاده کنیم و خود را به خاندان رسالت نزدیک‌تر کنیم؛ ساعاتِ دعا و ساعات توجه به خداست؛ قلب‌ها به خدا نزدیک‌تر شده است. همه مردم باید تلاش کنند به خداوند متعال، قرآن مجید و راهِ حق نزدیک‌تر شوند و فضای صمیمیت و برادری و مهربانی در این کشور بیش از پیش حاکم شود.

در پایان، درود و سلام و تحیّتم بر انبیاء ، اولیاء و معصومین و به ویژه امام هشتم سلام‌الله‌علیه که کشور ما در پناه اوست و همچنین سلام و تحیّت به محضر امام زمان، ولی‌عصر ارواحنا له الفداه.

یاد شهیدان و امام شهیدان را گرامی می‌داریم و در سال جدید همه برای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و توسعه و رونق بیشتر کشور تلاش خواهیم کرد.

روز و شب شادی داشته باشید؛ ایام تعطیلات بسیار خوب باشد و همه تلاش کنیم به محیط زیست‌مان توجه کنیم. نوروز آراستگی است. تلاش کنیم ایران را بیاراییم و نگذاریم خدای ناکرده ایرانِ عزیز ما، زمین، هوا، دریا و تالاب‌هایش آلودگی پیدا کنند.
شاد و سربلند باشید"

/ 3 نظر / 46 بازدید
مرجان

سلام ... وبلاگ زیبایی داری اگر افتخار میدی به من سر بزن راستی اگر میخوای منو با نام ((بهترین محصولات پزشکی)) لینک کن و در قسمت نظرات محصول اطلاع بده و بگو با چه نامی لینکت کنم منتظرتم . . .

محیط بان

چرا کسی به داد محیط بانها نمیرسه!!!!

محیط بان

چطور میخوان به محیط زیست توجه کنن؟ آقای رئیس جمهور سلام با حقوق ماهی 700 هزار تومان !!!!! با 18 شبانه روز کار در طول ماه .... لطفا به داد محیط زیست برسید