عروج ملکوتی محیط بان نمونه و سرفراز استان سمنان در حین انجام وظیفه

 

اینبار حادثه ای دیگر برای محیط بانی دیگر از سمنان ، شهید کارنامیجامعه محیط زیست ایران را درسوگ فرو برد . شهید علیرضا کارنامیکه بنابر گفته اکثر دوستان و همکارانش در آن استان کارنامه درخشانی در راه دفاع از انفال داشت ، درحین ماموریت بر اثرتصادف به دیار باقی شتافت .روحش شاد.این اتفاق ناگوار را به خانواده معظم آن شهید بزرگوار و همه محیط بانان غیور و خستگی ناپذیر ایران عزیز تسلیت عرض می نمایم.

خبر سبزپرس دراین مورد

تخلف شکارچیان غیرمجاز این بار نه تنها به قیمت جان حیوانات بی گناه که به قیمت جان یک محیط بان انجامید. آخرین خبرها حاکی از آن است که در پی تصادفی که چهارشنبه شب در استان سمنان برای خودروی حامل محیط بانانی رخ داد که متخلفان شکارکش را تحویل مقامات قانونی داده بودند، یکی از دو محیط بان حاضر در خودرو به شهادت رسید. مراسم ختم این محیط بان شهید امروز در روستای عالی کلاه برگزار شد.

/ 4 نظر / 22 بازدید
محیطبان

با تشکر از شما که درباره محیبانان غیور وحافظین تنوع زیستی مینوسید باز هم شهادت این همکار عزیز مارا نگران کرد برای خانواده اش از خداوند صبر مسئلت داریم.پرونده شهید پرهام و محیطبان فرزانه که در پارک تندوره در حین انجام ماموریت و در گیری با شکارچیان که به حکم قتل شکارچی در زندان بسیر میبرد از اول سال 90 بنوسید. موفق باشید

دستان علوی

با سلام و عرض خسته نباشید خیلی خیلی ممنون میشم اگر مطالب یا خاطراتی که درباره گرگ ایران دارید اگر وقت داشتید و مایل بودید برایم بفرستید

محمد پاپری

باسلام خسته نباشید جهان را دست این نامردم صد رنگ بسپارید که کام از یکدگر گیرند و خون یکدگر ریزند درین غوغا فرو مانند و غوغا ها بر انگیزند سر از بالین اندوه گران خویش بردارید ! همه بر آستان مرگ راحت سر فرود آرید چرا آغوش گرم مرگ را افسانه میدانید ؟ چرا زین خواب جان آرام شیرین روی گردانید ؟ نباید از مرگ ترسید ؟