محیط بانی دیگر پرپرشد

معلوم نیست تا کی باید این اخبار ادامه داشته باشد تا شاید مسئولی بفکر تامین

امنیت جانی محیط بانان بیفتد.گاردی که نه تجهیزات داشته باشد ،نه پرسنلش از لحاظ مالی و جانی تامین باشند و تنها با تکیه برغیرت محیط بانان تا حالاسرپاست نیازمند توجه ویژه است .شعاردادن فایده ندارد. منتظریم با تشکیل یگان حفاظت با رویکردی نو و عملگرا هرچه سریع تر به این وضعیت شکننده محیط بانی در کشور پایان داده و سرآغازی دوباره برای حفاظت از حیات وحش کشور را شاهد باشیم.

امیدواریم

تصویر شهید الله داد و مراسم تشییع

منبع خبر سبزپرس

/ 5 نظر / 43 بازدید
س.ن

با سلام چندی پیش خبر برخورد کلنگ نابودی دهها هکتار از بکرترین جنگلهای شهرستان بافت رو به دست آقای استاندار شندیدم. قراره 45کیاومتر راه روستایی بین دهوج خافکو و طرنگ احداث بشه. با این کار طبیعت بکر این مناطق به دست شکارچیان و لودرها نابود خواهد شد.

امیر مقدم

با درود و خسته نباشید خواهش می کنم در صورتی که دوست دارد، به جمع ما (مخالفان قتل عام ماهی های قرمز) بپیوندید. نوشته ای در همین باره روی وبلاگم گذاشته ام. بخوانید و چنانچه دوست داشتید، یا خودتان در همین زمینه در وبلاگ تان آگاهی رسانی کنید؛ یا آنکه اطلاع دهید تا متن را برای تان ایمیل کنم و آنرا روی وبلاگ تان قرار دهید (نیازی هم به ذکر منبع نیست). بعد هم اطلاع دهید تا آدرس وبلاگ تان را به عنوان مخالف این عمل غیرانسانی ثبت کنم. دست کم اینکه خودتان بخوانید و اگر دوست نداشتید روی وبلاگ قرار دهید، درباره اش بیندیشید. پیروز و سربلند باشید

جواد قارایی

دورود بر برادر عزیزم . از قرار دادن مطالب زیبا و گاهی درد آور که نشونه حقیقت وضعیت موجود محیط زیست کشورمون هست ممنونم . امید وارم شما و همکاران و همینطور تمام طبیعت دوستان جهان در راه مقدسشون موفق باشن . به امید خبرهای خوب و واقعی .

حامد

سلام به دوست عزیزم.من حامد هستم و تازه به جمع محیط بانان پیوسته ام ودر حال حاضر در چالوس خدمت می کنم. فقط می خواستم از ت تشکر کنم به خاطر مطالب مفیدت. موقث باشی.

پوریا

سلام خیلی با وبلاگت حال کردم بسیا عالی بود حتما اگر تجمعی برا اون دوتا محیطبان که حکم اعدامشون باناجوانمردی صادر شده صورت گرفت به میل من بیزحمت یه میل بزن شرمنده من نفهمیدم شما محیط ان کام منطقه در ایران هستید ؟