متخلفان با ضربات کارد و تبر محیطبانان گلستانی را به شدت مجروح کردند

سبزپرس – گروه محیط طبیعی: دو محیطبان استان گلستان بر تثر ضربات کارد و تبر عده ای از شکارچیان متخلف روانه بیمارستان شدند.

به گزارش سبزپرس، ساعت 17 دیروز دو محیط بان استان گلستان در منطقه «نوهور» روستای «آهنگرمحله» در نزدیکی گرگان با گروهی هشت نفره از شکارچیان غیرمجاز روبرو شدند که فرمان محیط بانان برای توقف این گروه و کنترل مجوزهای لازم برای شکار، منجر به هجوم افراد این گروه به سوی محیط بانان شد.

این دو محیط بان به نام های «محمد تمسکنی» و «مهدی مجنی پور» هدف ضربات کارد و تبر افراد مهاجم قرار گرفتند که پس از این درگیری، افراد مهاجم از محل متواری شدند.

در این درگیری مهدی مجنی پور از ناحیه پیشانی و بازوی راست مورد اصابت چاقو و تبر قرار گرفت و محمد تمسکنی نیز علاوه بر پارگی ریه بر اثر اصابت ضربات کارد، از ناحیه صورت، بازو و هر دو کتف مجروح شد.

هم اکنون این دو محیط بان در بیمارستان «پنجم آذر» شهر گرگان تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و پزشکان حال این دو محیط بان را مساعد اعلام کرده اند.

هم اکنون محیط بان مجنی پور به بخش مردان منتقل شده اما محیط بان تمسکنی به دلیل پارگی ریه و با نظر پزشک معالج در بخش آی سی یو بیمارستان بستری شده است. در لحظه تنظیم این خبر، این محیط بانان در وضعیت ریکاوری به سر می بردند.

همکاران این محیطبانان می گویند که ضاربان شناسایی و جستجو برای دستگیری آنها ادامه دارد.

متخلفان با ضربات کارد و تبر محیطبانان گلستانی را به شدت مجروح کردند

 

متخلفان با ضربات کارد و تبر محیطبانان گلستانی را به شدت مجروح کردند

منبع سبزپرس