فیلم حریم ممنوعه جمعه از شبکه دو سیما پخش می شود


فیلم تلویزیونی حریم ممنوعه با موضوع حفاظت از محیط زیست و جانفشانی محیط بانان ساعت17:30روز جمعه بیست ویکم تیرماه و سومین روز از ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش می شود . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام) ، فیلم تلویزیونی" حریم ممنوعه"  به نویسندگی حسن مشکلاتی و تهیه کنندگی و کارگردانی سید محسن خرمدره با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست تهیه و تولید شده است. لوکیشن‌های اصلی این فیلم شکارگاه خجیر، شهرری و مناطقی از کرج می باشد.
موضوع این فیلم روایت تلاش و زحمات ماموران و محیط بانان سازمان حفاظت محیط زیست است و داستان به محیط بان جانبازی برمی گردد که هنگام گشت زنی به اتفاق پسرش با چند شکارچی غیرمجاز و خلافکار درگیر می‌شوند که با تفنگی فاقد مجوز وارد شکارگاه ممنوعه در فصل غیر شکار شده اند. چون تفنگ طلاکوب شکارچیان به دستگاه قضایی تحویل داده می شود ، موجب کینه شکارچیان شده و آنها برای تلافی کردن به تخریب محیط زیست و کشتن حیوانات و ماهی های آن منطقه حفاظت شده اقدام می کنند و .... اتفاقاتی رقم می‌خورد که به شهادت دو تن از محیط‌بانان منجر می گردد.
به گفته سید محسن خرمدره، این تله فیلم که قبلا " رد خون"  نام داشت ، توسط موسسه سینمایی یاسین فیلم ماهان ساخته شده و حدود دو سال کار تولید و تدوین آن به طول انجامیده ، انتظار می رود در فرهنگ سازی حفظ محیط زیست موثر بوده و نقش قابل توجهی ایفا کند.
علیرضا علیا، جلال پیشواییان، بهزاد رحیم خانی، گیتی ساعتچی، سید محسن خرمدره، محمد نظری ، سیامک اشعریون، احسان خلج، علی شاه منصوری، جبار فرخی، فرزانه اسدی، مریم محمدخانی، معصومه شاهی و اکرم شیدایی بازیگران فیلم تلویزیونی حریم ممنوعه هستند.
پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)